اهمیت ماساژ و لامسه در بهبود رابطه جنسی

یک رابطه جنسی خوب که باعث رضایت هر دو طرف شود حداقل نیاز به 30 دقیقه زمان دارد، 5 دقیقه آغوش ، 5 دقیقه بوسه ، 10 دقیقه لمس بدن ، 5 دقیقه تحریک نقاط حساس بدن و تحریک شدن کامل جنسی و در نهایت دخول.

 

زنان برای این که احساس رضایت کامل از رابطه جنسی داشته باشند نیاز به محبت و گرمی و لمس بیشتری دارند. تغییرات هورمونی زنان در طول چرخه قاعدگی می تواند باعث ایجاد تغییرات شدید میل جنسی شود به عنوان مثال ممکن است یک روز زن احساس کند نیاز به رابطه جنسی سریع و بدون مقدمه دارد ولی در روزهای دیگر نیاز به محبت و عشق و پیش نوازی فوق العاده قبل از آمیزش جنسی داشته باشد.

 

مردان متاسفانه به دلیل عدم آموزش جنسی مناسب و نداشتن مطالعه در این زمینه فکر میکنند که کشش جنسی یک مرحله دارد و آن هم داشتن یک رابطه جنسی نهایت 5 دقیقه ای است.

 

بسیاری از مردان به محض این که گرایشی به همسرشان احساس می کنند یا گرایشی از سمت همسرشان دریافت می کنند با خودشان می گویند الان زمان این است که نقش یک شوهر ایده آل را بازی کنم و و شروع  به رابطه جنسی میکنند و بعد هم با خودشان می گویند چه شوهر کار درستی هستند که همیشه به همسرشان رسیدگی می کنند.

 

نتیجه این رفتار به دلیل عدم استفده صحیح از لامسه و نداشتن پیش نوازی کافی قبل از رابطه جنسی باعث ایجاد نارضایتی پنهان زن از شوهر می شود ، زنان در چنین شرایطی مانند کسی هستند که آب می خورند ولی هنوز تشنه اند.

 

رابطه جنسی و لمس ، ماساژ و اهمیت لامسه ، اهمیت لامسه برای ارضا

لمس و نوازش بدن حتی زنان سرد مزاج را هم به رابطه جنسی متمایل می کند

 

باید بدانید که کشش جنسی مراحل مختلفی دارد مثلا اگر کشش جنسی را به 10 قسمت تقسیم کنیم از 1 – 7 زن نیازی به رابطه جنسی ندارد بلکه صرفا نوازش و آغوش شما را طلب می کند ولی شما همیشه هر کشش جنسی را با 10 تعبیر میکنید و به جز عدد 10 سایر مراحل را برای کشش جنسی در نظر نمی گیرید.

 

دلیل این که پیر مردها و پیرزن ها این همه با علاقه یکدیگر را نوازش می کنند این است که ضعف قدرت جنسی را به راحتی با حس لامسه جبران می کنند.

حس لامسه یکی از مهم ترین عواملی است که به راحتی نیاز جنسی زن را بدون دخول در همان مراحل ابتدایی پاسخ می دهد. بسیاری از زنان به  دلیل این که شوهرشان  اهمیتی به لامسه در رابطه جنسی نمی دهد نسبت به رابطه جنسی سرد می شوند و شوهران بدون آن که بدانند از سردمزاجی همسرشان شاکی هستند غافل از این که سرد مزاجی همسرشان نتیجه عدم اگاهی آن ها از مکانیسم اثر حس لامسه در برانگیختگی و احساس صمیمیت همسرشان نسبت به آن ها است.

 

مردان می توانند به راحتی را استفاده از تکنیک های مختلف لمسی برای ارضای روحی و جسمی همسرشان استفاده کنند.

 

 اهمیت لامسه در روابط زناشویی ، رابطه جنسی ، پیش نوازی در رابطه جنسی

نقش ماساژ در آرامش جسمی و تحریک جنسی

 

نقش ماساژ دادن در رابطه جنسی

یکی از بهترین تکینیک های لمسی در رابطه جنسی یا حتی کشش جنسی ، ماساژ دادن است. اهمیت لمس در ماساژ دادن به قدری است که حتی می تواند زنان سرد مزاج را هم خواهان رابطه جنسی کند. ماساژ دادن اندام ههای بدن علاوه بر این که باعث حرکت بهتر جریان خون در بدن می شود ، خستگی بدن را دفع کرده و از نظر روحی قدردانی مرد به نسبت به زن یا برعکس را تداعی می کند و در مواردی که کشش جنسی زن نسبت به مرد برای رابطه جنسی نیست می تواند به راحتی روح او را ارضا کند.

 

تماس دست مرد هنگام ماساژ بدن زن باعث ایجاد خلسه روحی و ارضای کامل روح او می شود و دیگر از نظر جسمی نیازی به برقراری رابطه فیزیکی نخواهد داشت.

بنابراین زمانی که همسرتان احساس سبک کشش جنسی نسبت به شما دارد میتواند با ماساژ دادن او را به آرامش برسانید.

 

اهمیت حس لامسه برای داشتن یک رابطه جنسی ،  نقش حس لامسه در رابطه جنسی ، نقش حس لامسه در هنگام سکس

اهمیت لامسه برای داشتن یک رابطه جنسی

 

اهمیت حس لامسه برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش

شاید گاهی از خودتان برسید چه چیزی باعث می شود که برخی اوقات رابطه جنسی تبدیل به یک تجربه فوق العاده شود ولی گاهی این طور نیست.

یک رابطه جنسی فوق العاده زمانی ایجاد می شود که تمام حس هایمان را درگیر کند ، حس بینایی ، شنوایی ، چشایی ، بویایی و صد البته حس لامسه.

 

نوازش و لمس نقاط غیر حساس بدن قبل از شروع رابطه جنسی ، شرط لازم برای رها شدن فکر و جسم از تنش ها و تجربه یک رابطه جنسی با کیفیت است.

پایانه های عصبی که در سرتاسر پوست پراکنده اند به گرما ، سرما ، فشار و درد واکنش نشان می دهند که شما برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی می توانید با کم و زیاد کردن هر کدام از این حس ها پایانه های عصبی روی پوست را تحریک کنید و متوجه شوید کدام یک از این تحریکات برای شریک جنسی شما لذت بخش تر است.

 

گذشته از این زمانی که عواطف خودتان را وارد رابطه جنسی کنید مسلما کیفیت رابطه را چند پله بالاتر خواهید برد و علاوه بر ارضای جسمی به ارضای روحی نیز خواهید رسید. هم آغوشی ، زمان کافی گذاشتن برای لمس و نوازش بدن همسر با کاهش تنش ها و استرس های جسمی و روحی  مسلما تجربه ای شیرین برای هر دو نفر شماست.

درباره‌ی admin3

همچنین ببینید

همسرم عروسک جنسی خریده / چگونه با او باید برخورد کنم ؟

در طول ۱۲سالگی که با همسرم ازدواج کردم هیچ وقت براش کم نذاشتم و همیشه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *