سلطان خواستگار ایران معرفی شد!! / دختری که به اندازه یک شهر به تنهایی خواستگار دارد

دختر ایرانی با بیش از ۵۰۰ خواستگار خود را سوژه رسانه ها کرد.

یک دختر ایرانی علاوه بر این که از تعداد بسیار زیاد خواستگارهایش شکوه می کند، حضور آنها را نیز در زندگی خود تجاوز به حریم شخصی اش می داند.

یک دختر ایرانی پستی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و عنوان می کند که او بیش از ۵٠٠ خواستگار داشته است، او می گوید از ١٨ سالگی یک روز در هفته و هر بار سه خواستگار به خواستگاری اش می آمده و این موضوع را تجاوز به حریم شخصی خود می داند. کاربران بسیاری در واکنش به صحبت های او، این موضوع را در صفحات اجتماعی نشر می دهند و نظرات خود را در این باره بیان می کنند.

کاربران بسیار زیادی متعجب از تعداد زیاد خواستگارها، او را با عنوان ام الخواستگارون، سلطان خواستگار و غیره.. خطاب کرده و معتقدند او باید به جرم احتکار خواستگار محکوم شود؛ برخی نیز احتمال می دهند که او به خودشیفتگی مفرط مبتلا باشد.

کاربران بسیار زیادی با نگاه طنز این تعداد خواستگار را توریست عنوان کردند و گمان می کنند که خواستگارها بعد از آمدن منصرف می شدند به همین دلیل تعداد خواستگارهای این خانم زیاد بوده است، برخی از آنها نیز ثروتمند بودن پدر او را دلیلی برای وصلت با این خانواده و حضور خواستگارها در خانه ی آنها می دانند، همچنین این کاربران بسیار متعجب هستند از این که چرا هیچ از این مراسم ها به ثمر نرسیده است و چگونه این قدر دقیق و منظم برای یک روز در هفته و هر بار سه خواستگار برنامه ریزی شده بود؟!

برخی از کاربران نیز بر این باورند که اگر این خانم، این موضوع را تجاوز به حریم شخصی خود می دانسته چرا باید اجازه می دادی که این تعداد خواستگار بیاید و او می بایست از ابتدا محترمانه اجازه حضور به هیچ یک از خواستگارها را نمی داد و خود را تحت فشار نمی گذاشت، ولی آیا اگر او این مسئله را تجاوز به حریم شخصی خود نمی دانست تعداد خواستگارهای او چند رقمی می بود؟!

اما تعدادی از کاربران به شکل دیگری به این موضوع نگاه کرده اند و می گویند این موضوع غیرممکن نیست، چرا که در ایران برای دختر خانم ها از سن بسیار پایین خواستگار می آید و ممکن است او در آمدن یا نیامدن خواستگارها هیچ نقشی نداشته، بنابراین او حقیقت را گفته است و دور از انتظار نیست.

درباره‌ی حمید

همچنین ببینید

جواد خیابانی

استاد جواد خیابانی با تصویری جدید حاشیه شاز شد!!!

جواد خیابانی، گزارشگر معروف مسابقه فوتبال ایران استرالیا با حضور در عکسی دونفره با کارگردان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *