چطور در رابطه جنسی زن‌ها را راضی کنیم؟

به گزارش سرویس سلامت حرف نو؛ اینکه مردی احساس کند همسرش از رابطه جنسی به او لذت می برد باعث ایجاد احساس قدرت و مردانگی در وی می شود و بالعکس اگر مردی احساس کند رابطه جنسی برای همسرش لذتی ندارد ، خودش نیز از نظر روحی از این رابطه لذت نبرده و احساس ناتوانی و ضعف می کند و نسبت به مردانگی خود شکاک خواهد شد .

به همسرتان آرامش بدهید

به یاد داشته باشید که زن‌ها بر خلاف مردها به صورت فیزیولوژیکی وارد رختخواب نمی شوند بلکه محبت و علاقه به شوهرشان باعث می‌گردد که به اینکار علاقه‌مند گردند . مردان برای اینکه رضایت قلبی همسرشان را برای رابطه جنسی بیشتر کنند می بایست عشق و علاقه خود نسبت به همسرشان را با زبان و عمل به او ثابت کنند .
مردان موفق کلید صندوقچه دل همسرشان را همیشه در دست دارند و او را به این یقین رسانده‌اند که همسرشان را برای شخصیت والایش دوست دارند و نه به خاطر نیاز مردانه شان .

به او اجازه بدهید علایقش را با شما در میان بگذارد

برای اینکه همسرتان شما را مردی جذاب بداند لازم است گوشی شنوا و چشمی بینا داشته باشید و به خواسته‌ها و تمایلاتش توجه نمایید . او را تحریک کنید تا بدون ترس و واهمه از خواسته‌هایی که در دل دارد با شما سخن بگوید . او را مانند شریکی بدانید که همچون خود شما حق دارد از خشنودی‌ها و حتی ناخشنودی‌هایش با شما در دل نماید .

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

انجام حرکت پلانک و فواید آن

پلانک یکی از حرکات موثر در بدنسازی است. این حرکت باعث افزایش تعادل عضلات بدن …

2 نظر

  1. سلام خیلی خوب بود من که متوجه شدم رابطه جنسی با همسرم بدون اینکه حتی توجهی از اون داشته باشم بود ولی خوب متوجه شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *