گیمرها و عاشقان آن بخوانند

۲ نمایشگاه تأثیرگذار و پرمخاطب بازی‌های رایانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال با هم ادغام شده است.

نمایشگاه جیتکس امسال از روز یکشنبه ۱۷ بهمن در مصلی امام خمینی (ره) شروع به کار می‌کند.

مصلی بزرگ تهران میزبان چهارمین نمایشگاه ملی بازی‌های رایانه‌ای در قالب نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX) می‌شود.

این نمایشگاه شامل سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و چهارمین نمایشگاه ملی بازی‌های رایانه‌ای است که از 16 تا 19 بهمن ماه در شبستان مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX) با تدبیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر ادغام دو نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برای نخستین بار انجام می‌شود.

گفتنی است محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ماه 1401 و در جلسه سیاست‌گذاری «نمایشگاه فناوری‌های محتوایی فضای مجازی» با تاکید بر برگزاری قدرتمند این رویداد بزرگ اعلام کرد: در ایام کرونا نمایشگاه با سابقه رسانه‌های دیجیتال به صورت فیزیکی برگزار نشد و «نمایشگاه فناوری‌های محتوایی فضای مجازی»، بازگشت نمایشگاه رسانه دیجیتال به تقویم نمایشگاهی کشور است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین گفت: این نخستین بار است که ۲ نمایشگاه تأثیرگذار و پرمخاطب بازی‌های رایانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال با هم ادغام شده و در قالب «نمایشگاه فناوری‌های محتوایی فضای مجازی» برگزار می‌شوند.

خبرهای تکمیلی در خصوص بخش‌های مختلف برگزاری این نمایشگاه در بخش بازی‌های رایانه‌ای به زودی توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام می‌شود.

 

منبع: برنا

درباره‌ی نویسنده 2

همچنین ببینید

روی هم انداختن پاها و آسیبهای کمر و لگن

چرا نباید پاهایمان را روی هم بیندازیم؟ قطعا تاکنون بارهای بار شنیده اید که انداختن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *